fbpx
Close
Skip to content
kasia13

Cześć! Jestem Kasia.

Bardzo się cieszę, że los pokierował Cię na moją stronę. Mam nadzieję, że znajdziesz tu interesujące Cię treści i zostaniesz ze mną na dłużej.

Inspiruję mamy do świadomego macierzyństwa. Pomagam w codziennych sytuacjach dostrzegać możliwości do budowanie w dziecku kompetencji życiowych i społecznych. Bardzo bliska jest mi Pozytywna Dyscyplina, która sprawia, że moje macierzyństwo jest bardziej świadome.

Z fascynacją obserwuję świat, w który wkraczają nasze dzieci. Marzę o tym, aby czuły się w nim pewnie i śmiało kroczyły przez życie. Aby z błędów czerpały naukę, nie bały się wyzwań i były gotowe na zmiany. Jak możemy tego dokonać? Pokazując dzieciom na własnym przykładzie, że jesteśmy spełnione i szczęśliwe, że: “chcieć znaczy móc”.

Skontaktuj się ze mną:

kasia26a

Budowanie kompetencji życiowych u dziecka, jego pewności siebie, wychowanie w szacunku, umiejętność wygospodarowania czasu dla siebie i dbanie o własne potrzeby – to obszary, w których mogę Ci pomóc.

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka francuskiego z mocnym przygotowaniem merytorycznym. Moja fascynacja rozwojem dziecka sprawiła, że ukończyłam również studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zawsze interesował mnie temat rozwoju, a pracując z ludźmi w różnych grupach wiekowych, zdałam sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie podejście, nasze nastawienie, atmosfera i więź.

Doświadczyłam również tego, jak wiedza na temat etapów rozwojowych i funkcjonowania mózgu, pomagają w budowaniu relacji i przekazywaniu wiedzy.

kasia15

Po urodzeniu dziecka sama zaczęłam szukać swojej drogi – zarówno tej wychowawczej, jak i życiowej. Wiedziałam, że krzyk, gniew, awantura czy też szeroko rozumiane kary, nie uczą tych wartości, które chciałam przekazywać moim dzieciom. To, co było i jest dla mnie priorytetem to szacunek, akceptacja, cierpliwość i modelowanie.

Tymi wartościami kieruję się w życiu, a Pozytywna Dyscyplina daje mi konkretne narzędzia.

W wolnym czasie lubię usiąść na balkonie z kubkiem gorącej herbaty i obserwować świat. Moją pasją są podróże i lektura dobrej książki. To moje sposoby na relaks. 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy Pozytywna Dyscyplina jest dla Ciebie, koniecznie przeczytaj czym dokładnie jest i zacznij wprowadzać ją w życie swoje i swojej rodziny.

10 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW
NA ZACHĘCENIE DZIECKA DO WSPÓŁPRACY


.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Katarzyna Kamionka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Katarzyna Kamionka; wpisana do rejestru przedsiębiorców CEDiG pod adresem ul. Broniwoja 8 m 33 02-655 Warszawa, NIP 5213218932, REGON 389508889 w celu wysyłania mi newslettera, czyli informacji o produktach, usługach, promocjach lub nowościach oraz webinarach zgodnie z Polityką prywatności.